אימון לבריאות אופטימית

טיפול בבעיות ומשברים

רוצים להפסיק כבר לדאוג בגלל כסף?

מחפשים זוגיות, אבל ממש טובה?

מחפשים לחיות בתחושת משמעות?

אז גם אתם רוצים לחיות בתחושת שפע

 • יפעת, בת 48, אם לשניים, סבלה בנישואיה ופחדה להתגרש. גם מסיבה כלכלית, וגם מפחד להיות לבד.
  המשאלה שלה היתה – שקט כלכלי ואהבה גדולה. היום, אחרי שלמדה איך להגשים משאלות – הצליחה להתגרש ולפתוח דף חדש בחייה. היא השיגה עבודה מאד משתלמת, והיא חיה בזוגיות הדוקה של אהבה ואכפתיות.

 

 • מורן, בת 31, רצתה להקים משפחה, והייתה מתוסכלת מניסיונות כושלים עם בחורים   שלא רצו קשר מחייב. אחרי שהזמינה את הזוגיות המתאימה לה בששת השלבים ליצירת מציאות –  יש לה היום זוגיות טובה ושתי ילדות מתוקות.
 • ירון, עצמאי בן 35, אוהב מאוד את עבודתו, אך הגיע אליי לחוץ מהעובדה שההכנסה החודשית – לא מספיקה לפרנס משפחה. ירון שגם הוא יישם את ששת השלבים ליצירת מציאות – הגדיל את הכנסתו פי 4 – תוך חצי שנה!

 

 • ערן – בן 28, עובד בהיי-טק, בוגר השייטת בשירותו הצבאי, חסון וחטוב, על תעודה של מדריך כושר, חי עם סיפור פנימי הרסני ומדכא: אני שמן, לא מושך, לא כשיר מינית, לא יהיו לי ילדים, לא אוכל לחיות עם אשה.
  אחרי עבודה על שינוי הסיפור הפנימי לדיבור יותר ריאלי, חיובי ומפרגן לעצמו – הגדיר מה המשאלה שלו: לחיות חיים יצירתיים, להיות משוחרר מדאגה כלכלית, אהבה אמיתית ללא תנאים. ו”אמון בעצמי והערכה לעצמי”.

ההגשמה לאחר מספר שנים:

 1. הוא הקים עסק של פרסום, וחווה את עצמו מאד יצירתי. הלקוחות מאד מרוצים.
 2. כלכלית: העסק מאד מצליח, והוא משוחרר מדאגה כלכלית.
 3. אהבה: יש לו בת זוג ויש ביניהם אהבה והרמוניה, ושתי בנות חמודות. הוא חש אושר, גאווה, והערכה לעצמו על הישגיו, מרגיש חזק וחי.

לתודעה יש כוח מגנטי למשוך אל חיינו כל מה שנרצה. ברגע שאנו מתחילים להפעיל את המגנט הזה לטובתנו – אנו מקבלים הוכחות שיש למוח פוטנציאל אין סופי לברוא מציאות.העובדה שיש לך משאלה או חלום –  פירושה שיש לך יכולת מתאימה להגשים אותם.

אני מזמינה אתכם לעשות את  הצעד הראשון
לזימון חיים של שפע, מימוש וסיפוק
כי אני מאמינה ויודעת שתודעת שפע יוצרת חיים של שפע
רוצים ללמוד איך? דברו איתי!
אני פה בשביל ללוות אתכם בדרך לשפע שלכם!

דילוג לתוכן